הלידה של יעל: לא האמנתי שאפשר להיות בשליטה ולהגיע לצירי לחץ רגועה וללא כאב!הירשמי עכשיו להדרכה בחינם על לידה טבעית מהירה ללא כאב
כאן יש סרטים על לידה טבעית בעזרת הנוסחה ללידה אוהבת ומהנה
יפה יקרה.
כשהגעתי אליך הייתי אובדת עצות…איך אעבור לידה נוספת??

טראומת הלידה הראשונה לא עזבה אותי…הגוף לא החלים, הנפש עוד היתה פצועה מ 18 שעות בחדר לידה, ים של תפרים, כאב נוראי, אכזבה ענקית וסיכון של הילד ושלי. זיכרון עמוק מרגע קריטי שנשאר לי היה “מה את מעדיפה נסיון של ואקום או ניתוח- שניהם בסיכון גבוה.

כשהגעתי אליך הבנתי שאפשר אחרת עברתי איתך את המסע, שפתח לי דלת בחיים, שזיכה אותי בלידה מדהימה שהיתה חוויה מתקנת.

במהלך החודש האחרון להריון הקשבתי המון לתהליכים, הם ליוו אותי תמיד, הם נכנסו לי נפש… הגעתי ללידה רגועה. לימדת אותי לחוות את הציר ולהקשיב לו, להירגע, לנשום עמוק…בזמן הלידה נשארתי רגועה וממוקדת בתהליכי הנוסחה. היה לי ברור שהנפש השפיעה על הגוף, הנפש שהיתה מוכנה ללידה…בלחיצה אחת קטנטנה ילדתי… ובאותו רגע ידעתי שנקרא לו “מלאכי”- יצא ממני כמו מלאך קטן… גיליתי שאפשר אחרת! ההחלמה היתה אחרת, היו בי כוחות, שמחה, אהבה ענקית לתינוק הקטנטן שהייתי מוכנה ללידתו, שלא כמו הלידה הראשונה בה לקח לי הרבה זמן להתאושש ולהתחבר לתינוק.

עד היום אני מרגישה שהדרך שבה נולד הילד משפיעה על כל חייו. הוא הביא איתו לבית שלווה, רוגע והמון אהבה.

יפה- תודה ענקית שזיכית אותי ללמוד כמה נפלאה יכולה להיות לידה!

אוהבת המון- אלינור ומלאכי התינוק

איך הלידה האוהבת והמהנה של הדס משפיעה על החיבור שלה עם תינוקה?

“ככל שהתקרב תאריך הלידה נתקפתי בפחד עצום שיהיו לי כאבי תופת. פחדתי שלא אהיה מסוגלת ללדת כמו שאני רוצה, פחדתי מהנסיעה לבית החולים וחששתי שיתערבו לי בלידה ולא יתנו לי להקשיב לגוף שלי.
ההכנה של הנוסחא עזרה לי להיות רגועה ובטוחה יותר בעצמי. הכנתי חזון מפורט והלידה עצמה זרמה בדיוק כמו שרציתי. הרגשתי את החוויה העצומה של ירידת נשמה לעולם, כשאני שותפה מרכזית בתהליך. בלידה הרגשתי מלאה בחיוביות, מחוברת לעצמי, לתינוקי, ממוקדת, מרוכזת, ואמיתית.

הרגשתי חיבור מיוחד לתינוק כבר בבטן. ציפיתי לו מתוך אהבה גמורה ורצון לפגוש אותו. לא הייתי תלויה באנשים שסביבי וידעתי בעצמי בדיוק מתי ללחוץ. בני נולד בעצמו, בלי התערבות. הרגשתי מחוברת ומרוכזת במסע של התינוק, בלעזור לו לרדת למטה, ובהכלה מלאה כלפיו. הייתי כל הזמן נוכחת ברגע. לאחר הלידה, עד עכשיו אני מרגישה שהקשר שלנו מיוחד, מאד רגוע ונקי ושלו. יש לי פניות אליו.

החיים שלי השתנו בעקבות הלידה הזאת בגלל שלמדתי שאני יכולה ליצור ולבחור את המציאות שלי. כמו שעשינו בתהליך הלידה, אני יכולה בכל תחום להגדיר את הרצונות שלי ואיך אני רוצה שהמציאות שלי תיראה בעתיד. עכשיו אני מבינה איך החשיבה שלנו באמת יוצרת מציאות! זה עושה לי חשק ומוטיבציה ליצור לעצמי את המציאות הרצויה. אני מאחלת לכם שתתנו את המתנה הזאת לעצמכם, ותחוו את הלידה המושלמת שלכן! הדס

source

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *