פיזור ניחוחות בגלריית דורית גורמעצבים אווירה בעזרת ניטרול והפצת ניחוחות –

איך יוצרים אווירה נכונה בעסק?
בכל בית עסק, ניתן ליצור אווירה אותנטית בעזרת ריח המדגיש את האווירה הייחודית של המקום. הדוגמאות לכך מגוונות משלל עולמות של עסקים, מותגים ומתחמים המשתמשים בהפצת ריח מקצועית, כגון – ריח תפוח התורם לייצרת אווירה מזמינה בגני ילדים ומשמח את הילדים המגיעים בשעות הבוקר. ריח מצעים נקיים בחנות מיטות/מזרנים, מכניס את הלקוח לאוויר ביתית של חדר השינה. ריח תפוז מרענן באיטליז תורם לתחושת נקיון, וידוע כמעודד תיאבון וצריכה. ריח עץ בחנות בגדי גברים יוצר אווירת יוקרה ועוד…

מומחים בעלי נסיון בהתאמת ריחות, יכולים לייצר אווירה ייחודית אף יותר מה’בנאלית’ והצפוייה. בגלרייה החדשה של דורית גור בשוק הפישפשים בתל אביב לדוגמא, נעשתה חשיבה מעמיקה שהתאימה את הניחוח הסופי ל’תנאי השטח’ והמטרות.

הגלרייה של דורית גור היא מקום מאד מיוחד – מצד אחד, בנייה עתיקה עם עמודים קרוינתיים וקשתות רומיות. מצד שני – סגנון של מוצגים מזמניים תנ”כיים – צבעים חמים, אדום, זהב וכד’. את כל אלו עוטף ריח שמעביר את המבקר ב’מנהרת זמן’ אלפי שנים לאחור, ריח המשלב בתוכו תמציות צמחיים טבעיים, מאסק ורכיבים נוספים.

ככל שהניחוח המופק מהמערכת ריח האוטומטית, קרוב יותר לניחוחות טבעיים, הצלחתו גדולה יותר ולכך מומחי הריח של נוטא חותרים בכל פרויקט. בעזרת ריח טבעי המשתלב ומדגיש את אווירת המקום, יוצרים אסוציאציות רצויות אצל הלקוחות בהתאם לצרכי בית העסק/המתחם המבושם.

למידע נוסף, יצירת קשר והתייעצות ללא התחייבות עם מומחי הריח והשיווק שלנו:

היצטרפו אלינו גם בפייסבוק:

בגוגל פלוס:

ובטוויטר:

source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *